O Firmie

Raj-Pol to częstochowski producent i największy w okolicy dystrybutor tekstyliów. Rodzinna firma z tradycjami działa od 1995 roku. Współdziałamy z wieloma firmami na terenie Polski oraz poza jej granicami. Dzięki współpracy z naszymi kontrahentami możemy pochwalić się szerokim zasięgiem naszych produktów - całą Europę i Wschód.


Zajmujemy się sprzedażą hurtową skarpet, rajstop, legginsów, męskich kalesonów oraz wszelkiego rodzaju bielizny damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Nasza firma stale się rozwija, a wraz z nią asortyment. Od niedawna nasz asortyment poszerzyliśmy także o nową linię produktów - bielizna medyczna PATION. Wyroby medyczne o właściwościach zdrowotnych lub zapobiegających charakteryzują się nowoczesną technologią produkcji, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi na rynku medycznym.


W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo mnóstwo różnorodnych produktów, w której każdy najbardziej wymagający klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Celem firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta. Konkurencyjne ceny przy jednakowym zachowaniu najlepszej jakości to nasze motto. 

Media